G**** L***** F*****
PetentI** M**** - S**
IntimatH**** I*****
Martor-amână judecarea cauzei -acordă termen de judecată la data de 27.11.2009
acordă un nou termen; - reluarea procedurii de citare cu petentul cu menţiunea de a face dovada mandatului acordat pentru introducerea plângerii contravenţionale; - citarea intimatei şi asiguratorului. Amână cauza la 04.09. 2009
- acordă un nou termen; - citarea petentului cu menţiunea de a face dovada mandatului acordat pentru introducerea plângerii contravenţionale; - citarea intimatei şi asiguratorului. Amână cauza la 15 mai 2009.
În temeiul art. 33 din OG nr. 2/2001 dispune citarea în calitate de asigurător a SC Astra Asigurări şi în conformitate cu dispoziţiile aceluiaşi articol, citarea celeilalte persoane implicate în accident, a numitului H**** I***** din Tg.Mureş, str. Bobîlna nr. 12, jud. Mureş. Reluarea procedurii de citare cu intimatul.
Amânarea cauzei. Pune în vedere petentului să depună la dosar cppia contractului de asistenţă juridică. Reluarea procedurii de citare cu intimatul. Acordă termen în cunoştinţă petentului.