S**** T****
PetentI** M**** - S**
IntimatAdmite plângerea formulată de petent
Amână pronunţarea la data de 20.05.2009.
- acordă un nou termen; - emiterea unei adrese către IPJ Mureş – Serviciul Poliţia Rutieră, în atenţia conducătorului IPJ Mureş, pentru comunicarea plângerii formulată de petenta S**** T**** împotriva procesului verbal de contravenţie seria CC nr. 0748054 întocmit la data de 30.06.2008, cu avertisment privind aplicarea sancţiunii amenzii în caz de neconformare; - citarea părţilor. Amână cauza la 15 mai 2009.
Repune cauza pe rol. Emiterea unei adese către intimat, cu solicitarea de a înainta la dosar plângerea înregistrată de petent.
Amânarea cauzei. Revenirea cu adresă către intimat şi de asemenea, către Serviciul Poliţiei Rutiere cu aceleaşi solicitări conform rezoluţiei judecătorului, respectiv de a înainta la dosar plângerea formulată de petent împotriva procesului verbal şi înregistrarea video radar pe suport fotografic.