A******** D* P********** N** 3* P*** S*** R*** D**** C*******
ReclamantS****** I******** G*****
PârâtAdmite acţiunea aşa cum a fost precizată. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 3050 lei reprezentând contravaloare regie restantă aferentă perioadei februarie 2007-ianuarie 2009. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică azi 15.04.2009.
Admite cererea formulată de către pârâtă, se citează pârâta cu fotocopie a precizării de acţiune şi înscrisului depus la dosarul cauzei de către reclamantă şi se amână cauza la 15.04.2009
În baza art.242 alineat 1 punct 2 Cod procedură civilă suspendă judecata. Cu recurs de la comunicare, pe timpul cât durează suspendarea cursului judecării cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 14.01.2009.
Admite cererea formulată de către pârâtă, se citează pârâta cu menţiunea personal la interogatoriu şi se amână cauza la 14.01.2008