P********* F*****
ReclamantP******* M************ L*** P** L** 2*******
PârâtP********* D**** C*** J*** P** L** 2*******
PârâtP********* C*********
ReclamantP********* D******
ReclamantAdmite actiunea Constata dreptul de proprietate al reclamantilor in indiviziune ca mostenitori ai autoarei Pleniceanu Floarea
Amână cauza la 19.05.2008, reclamantul va depune pe listă numele a 2 martori încuviinţaţi pentru a se cita în vederea audierii, introducerea în cauză şi citarea în vederea îndeplinirii procedurii, pentru a le fi opozabilă hotărârea, a numiţilor P********* D****** şi P********* C*********, citarea pârâtelor. Pronunţată în şedinţa publică de la 05.05.2008.
Amână cauza la 05.05.2008, reclamantul va depune acte de stare civilă pentru a face dovada calităţii procesuale, sesizare pentru deschiderea procedurii succesorale a autoarei Pleniceanu Floarea, se vor cita pârâtele. Pronunţată în şedinţa publică de la 14.04.2008.