S*** "** C******* S***** P*** A************ T******* A*****
PetentI************ J******* P***** P******** C*************
IntimatV**** M****
MartorD**** D*********
MartorI*********** J******* P***** P********* C*************
IntimatAdmite plângerea. Anulează procesul-vrbral de contravenţie.
Pune în vedere martorilor să se prezinte la termenul de judecată viitor pentru a putea fi audiaţi. Se citează intimata.
Încuviinţează cererea formulată de reprezentantul petentului. Emite mandate de aducere pentru martorii V**** M**** şi D**** D*********, cu avertisment amendă în sumă de 300 lei pentru fiecare, în caz de neprezentare.
Încuviinţează proba testimonilaă cu cei doi martori, respectiv Vraja Mihai ;i D**** D*********, care se vor cita la adresele indicate. Se citeayzăintimata.
Se va acorda un nou termen de judecată pentru când se va repeta procedura de ciatre cu părţile, petenta cu exemplarul doi al întâmpinării, iar intimata cu exemplarul doi al motivelor plângerii contravenţionale.
Încuviinţează cererea formulată şi depusă la dosar de către petentă. Se citează părţile.