Dosar 973/323/2008 din 16.09.2008

prestaţie tabulară


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 973/323/2008
Data dosar:
16.09.2008
Instanta:
Judecătoria Târnăveni
Departament:
Civil_Penal_CC
Obiect:
prestaţie tabulară
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 23.06.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Soluţionare

    Admite acţiunea precizată, formulată de reclamanta SPĂLĂŢELU SIMONA – CRISTINA, în contradictoriu cu pârâţii T*** M**** , N****** I*** , F***** I*** prin moştenitorii Furnea Maria şi Tolan Rodica-Maria , F***** A** cu , F***** I*** , Ignat Dana , Moldovan Ana , Voiculescu Silvia cu , Spălăţelu Rozalia , Furnea Marius Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare.

    Hotarare Sentinţa civilă nr. 707/2009 din 23.06.2009
  • Sedinta din data de 19.05.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    Apreciază că se impune amânarea cauzei şi pune în vedere reprezentantului reclamantei să depună la dosar în termen de 5 zile adresa pârâtului Furnea Marius sub sancţiunea prev. de art. 155 indice 1 C. pr. civ. Se va repeta procedura de citare cu părţile.

  • Sedinta din data de 14.04.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Repus pe rol

    Apreciază că se impune repunerea cauzei pe rol în vederea lămuririi cadrului procesual în ceea ce priveşte pârâţii şi urmează a se cita reclamanta cu menţiunea " cauza s-a repus pe rol" şi cu menţiunea de a depune la dosar arborele genealogic iar pârâţii urmează a se cita cu menţiunea " cauza s-a repus pe rol".

  • Sedinta din data de 07.04.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    Având nevoie de timp pentru deliberare apreciază că se impune amânarea pronunţării la 14.04.2009.

  • Sedinta din data de 10.03.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    Apreciază că se impune amânarea cauzei în vederea lămuririi cadrului procesual urmând ca reclamanta să depună la dosar o precizare de acţiune prin care va indica moştenitorii pârâţilor decedaţi. Urmează a se cita pârâţii Furnea Ana , Furnea Ioan şi Ignat Dana prin publicitate printr-un ziar răspândit. Menţine dispoziţiile din încheierea anterioară.

  • Sedinta din data de 10.02.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    Încuviinţează pentru reclamantă proba testimonială cu un martor care va fi prezent în faţa instanţei fără citaţie. Urmează a se cita pârâţii cu menţiunea " personal la interogatoriu".

  • Sedinta din data de 20.01.2009 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    Amânat în vederea identificării şi introducerii în cauză a moştenitorilor pârâtului decedat, F***** I***.

  • Sedinta din data de 02.12.2008 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    amânat faţă de lipsa de procedură cu pârâta

  • Sedinta din data de 21.10.2008 la ora 8:30

    Complet: Complet 0 (BI)
  • Amânat

    Amână cauza în vederea citării pârâţilor cu menţiunea "Personal la interogatoriu."

Flux dosar


Actualizare GRPD