O**** V*****
PetentI** V******
IntimatRespinge ca neîntemeiată plângerea contravenţională formulată de petentul O**** V***** cu domiciliul în Focşani, strada Lupeni, nr. 8, ap. 37, judeţul Vrancea împotriva proceselor-verbale seria AY nr. 3009789 si 3009790, ambele încheiate în data de 05.06.2007 în contradictoriu cu intimatul Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Vrancea cu sediul în Focşani,strada Cezar Bolliac nr. 12, judeţul Vrancea. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare.
Amână judecarea cauzei la data de 09.06.2009, termen acordat pentru când se va reface procedura de citare cu părţile, precum şi cu martorul cu menţiunea „avertisment de amendă”, precum şi cu mandat de aducere. Se vor cita părţile.
Amană judecarea cauzei la data de 12.05.2009 pentru cand se vor cita: intimata si martorul asistent cu mentiunea ,, sub avertisment de amenda in caz de neprezentare’’, petentul avand termen in cunoştinţă.
Amană judecarea cauzei la data de 14.04.2009, termen acordat pentru cand se va reface procedura de citare cu partile. Pronuntata in sedinta publica astăzi, 17.03.2009.
Amână judecarea cauzei la data de 31.03.2009, C9COM5, pentru cand se va reface procedura de citare cu părţile, petentul cu copii de pe înscrisurile depuse de către intimată. Pronunţată in şedinţă publică, astăzi, 24.02.2009.
Termen acordat pentru ca intimata să facă dovada datelor la care a comunicat petentului procesele verbale contestate.
Termen acordat la cererea petentului pentru a studia întîmpinarea.