V**** Z******
Intimat ReclamantK******* O*****
Intimat ReclamantD**** (***** V****** D**** R*****
Recurent ReclamantS* T*** S* P*** R*********** L**** O**** N******
Intimat PârâtS* F******* S* - R********** L**** P*** D******* G****** T***** R****
Intimat PârâtAdmite excepţia lisei calităţii procesuale active a reclamanţilor pentru cererea referitoare la imobilele înscrise în CF 13906 Braşov, nr. top 1793/1, 1794/1, 1795/1, 1794/2 şi 1795/2 şi respinge această excepţie pentru cererea referitoare la imobilul in CF 13906 Braşov, nr. top 1793/2. Respinge excepţia inadmisibilităţii. Respinge cererea de chemare în judecată formulată şi precizată de reclamanţii Vereş Zaharie, K******* O***** şi Vekony ( Dineş ) Diana Ramona, în contradictoriu cu pârâta SC TINO SA, ca urmare a admiterii excepţiei lipsei calităţii procesuale active. Respinge acţiunea formulată de aceeaşi reclamanţi în contradictoriu cu pârâta SC Farmacom SA, ca neîntemeiată.
pronunţare la 9.11.2012.
pronunţare la 2.11.2012.
pentru a se face dovezi în legătură cu stadiul procesual al dosarului pt. care s-a dispus suspendarea prezentului, termen 30.10.2012.
menţine suspendarea.
în temeiul art. 244 alin. 1 pct. 1 Cod procedură civilă
13.05.2010,T1, 11,30, PT. PRONUNŢARE ASUPRA EXCEPŢIILOR
În vederea comunicării către pârâta de rang I a exempalrului II al întâmpinării formulate de către S.C. FARMACOM S.A. acordă termen la data de 15.04.2010, sala T1, ora 11:30.
lipsă de procedură cu S.C. FARMACOM S.A., termen 18.03.2010.
pt. precizare acţiun e
Pentru a se face dovada atacaării în instanţă a certificatului de mnoştenitor depus la dosarul cauzei la termenul de judecată anterior,acordă termen la data de 03.12.2009, sala T2, ora 08:30.
În vederea studierii înscrisurilor comunicate la acest termen de judecată, la solicitarea apărătorului contestatorului, acordă termen la data de 05.11.2009, sala T1, ora 11:30.
faţă de Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din raza de competenţă a Curţii de Apel Braşov din data de 01.09.2009
pentru studierea înscrisurilor depuse de reprezentanta FARMACOM şi pentru depunerea raportului de expertiză privind dezembrarea şi comasarea nr.top ale imobilelor în litigiu
faţă de lipsa relaţiilor solicitate SC FARMACOM SA
Pt. studiul inscrisurilor - 96 cpc
În vederea administrării probatoriului