A******** M******** S********** C* P******* P****** D** R******
ReclamantC******* M******** D******* D** R******
PârâtRespinge excepţia de nelegalitate ca neîntemeiată. Respinge cererea de chemare în judecată ca neîntemeiată. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi 04 03 2011.
Amână pronunţarea la 04 03 2011.
Amână pronunţarea la data de 25 02 2011.
Deliberând, având în vedere că decizia a cărei nelegalitate se invocă a fost depusă şi comunicată în şedinţă publică, în temeiul art.96 Cod procedură civilă va încuviinţa cererea de amânare formulată de reclamantă, prin apărător.
Deliberând, faţă de excepţia de nelegalitate invocată de reclamantă şi comunicată în şedinţă publică pârâtului, având în vedere şi poziţia părţii adverse, va încuviinţa acestuia cererea de amânare pentru a lua cunoştinţă de conţinutul acesteia şi pentru a-şi exprima punctul de vedere.
Deliberând, în temeiul art 156 alin.(1) Cod procedură civilă va încuviinţa cererea de amânare pentru imposibilitatea de prezentare din motive medicale formulată de apărătorul pârâtului, având în vedere şi poziţia părţii adverse.
In temeiul art 156 C.p.c. deliberând asupra cererii reclamantei de amânare a cauzei pentru a lua la cunoştinţă de actele depuse şi comunicate în şedinţă publică, o apreciază întemeiată, urmând a o încuviinţa
Având în vedere cererea precizatoare depusă în şedinţă publică de reclamantă şi comunicată reprezentantului pârâtului, în temeiul art.96 din Codul de procedură civilă va încuviinţa cererea de amânare formulată de pârât.
Luând act de întâmpinarea şi actele depuse de pârât şi comunicate reclamantei în şedinţă publică, în temeiul art.96 din Codul de procedură civilă va încuviinţa cererea de amânare.