S*** E**** T**** S**
ReclamantS*** S****** C** S**
PârâtV*** C* F*****
PârâtV************ N* E*****
PârâtRespinge toate capetele de cerere.
pentru a se reveni cu adresă.
Pentru a se emite adresă pârât, să trimită originalele înscrisurilor.
Pentru pregătirea apărării, amână judecarea cauzei.
Faţă de cererea formulată, pentru a depune întâmpinare, va acorda un nou termen de judecată.
Faţă de lipsa de procedură cu pârâta, va amâna judecarea cauzei.
La cerera reclamantei şi pentru a se respecta principiul continuităţii completului de judecată investit cu judecarea cauzei, va acorda un nou termen de judecată.
Repune cauza pe rol ptr.îndeplinirea procedurii de citare cu pârâta.
Amână pronunţarea la data de 03.06.2010.
Amână pronunţarea cauzei ptr.27.05.2010.
FAŢĂ DE LIPSA DE PROCEDURĂ DIN CAUZĂ ŞI PTR.ADMINISTRARE PROBATORIU, VA AMÂNA JUDECAREA CAUZEI.
Faţă de lipsa de procedură din cauză, amână judecarea cauzei.
Amână judecarea cauzei pentru a se reveni cu citarea părţilor
Pentru ca reclamantul să achite taxa judiciară de timbru în sumă de 8 lei sub sancţiunea anulării cererii ca netimbrată,pentru careclamanta să depună contractul de leasing, facturile şi filele CEC în original, va acorda un nou termen de judecată.
Pentru a sedepune îăn original contractul de leasing nr.3808, facturile şi filele CEC , pentru a se timbra cu 0,15 lei timbru judiciar şi 8 lei taxă judiciară de timbru instanţa va corda un nou termen de judecată.
Faţă de: Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor de la Judecătoria Bicaz, nr.1 din 31.08.2009 şi Procesul-verbal al Adunării Generale a Personalului Auxiliar de Specialitate şi conex din cadrul Tribunalului Neamţ din 01.09.2009, D I S P U N E : Acordă termen de judecată la data de 05.11.2009, ora 9,30, pentru când : Se vor cita părţile. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 24.09.2009.