I************ D* P****** A* J******** T****
IntimatR*** G*******
PetentT***** I***
IntervenientRespinge plangerea.
Amana pronuntarea la 18.02.2010.
Amana pronuntarea la 11.02.2010.
Amana judecarea cauzei la 04.02.2010, termen în cunoştinţa petentei şi intervenientului, pentru când se citează intimatul şi societăţile de asigurare.
Amana judecarea cauzei la 10.12.2009, termen în cunoştinţa petentei şi intervenientului, pentru când se citează intimatul şi societăţile de asigurare, pentru societăţile de asigurare se atenţionează agentul procedural să aplice ştampila societăţii pe dovada de îndeplinire a procedurii de citare.
Faţă de Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Timişoara adoptata la data de 31.08.2009, motivat de imposibilitatea asigurării cerinţelor prevăzute de art. 6 din Convenţia Europeana a Drepturilor Omului, a art.21 alin.3 din Constituţia României, referitoare la asigurarea unui proces echitabil si imparţial şi, având în vedere şi Hotărarea Adunării Generale a Federaţiei Naţionale Sindicale PROJUST a personalului auxiliar din justiţie din data de 31.08.2009 şi Hotărârea nr.13/2009 a Colegiului de Conducere al Judecătoriei Timişoara, amână judecarea cauzei la data de 29.10.2009, termen în cunoştinţa petentei, pentru când se citează intimatul, intervenientul forţat Ticala Ioan şi societăţile de asigurare Asiban SA pentru petent şi Astra SA pentru intervenient.
Amana judecarea cauzei la 17.09.2009, termen în cunoştinţa petentei, pentru când se citează intimatul, intervenientul forţat Ticala Ioan cu un exemplar plângere şi menţiunea de a formula întâmpinare şi societăţile de asigurare Asiban SA pentru petent şi Astra SA pentru intervenient, cu un exemplar plângere, pentru când petenta va lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării şi va propune probe în susţinerea plângerii, sub sancţiunea judecării cauzei pe baza înscrisurilor existente la dosar.