B******* V*****
Intimat ReclamantB******* G*******
Recurent PârâtB******* P****
Recurent PârâtU******** I****
Intimat PârâtH******* E****
Intimat PârâtAnulează, ca netimbrată, contestaţia în anulare formulată de contestatorii B******* G******* şi B******* P****, împotriva deciziei civile nr. 1086/11 decembrie 2008 a Tribunalului Botoşani. Obligă contestatorii să achite fiecare intimatului B******* V***** câte 50 lei cheltuieli de judecată din recurs. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică din 10 noiembrie 2009.
Având în vedere că cererea formulată de avocat Velniciuc Iuliana, apărătorul contestatorului B******* V***** prin care solicită amânarea cauzei, motivat de faptul că nu s-a putut prezenta astăzi în instanţă, fiind în concediu de odihnă, este întemeiată, instanţa o admite şi fixează un nou termen de judecată.
Văzând că este necesar a se ataşa dosarul nr. 139/193/2008 al Tribunalului Botoşani în care s-a pronunţat decizia nr. 1086 R din 11 decembrie 2008 împotriva căreia s-a formulat contestaţia de faţă, instanţa fixează un nou termen de judecată.
Amână judecata cauzei la data de 23 iunie 2009, pentru când pârâtul B******* P**** şi reclamantul B******* V***** primesc termen în cunoştinţă, urmând a se cita celelalte părţi, recurentul B******* G******* cu menţiunea timbrării cererii de recurs. Se va face adresă Judecătoriei Botoşani în vederea ataşării dosarului nr. 139/193/2008 al Tribunalului Botoşani care se află ataşat la dosarul nr. 139/193/2008 al Judecătoriei Botoşani.
Văzând că este necesar a se ataşa dosarul nr. 139/193/2008 al Tribunalului Botoşani în care s-a pronunţat decizia nr. 1086 R din 11 decembrie 2008 împotriva căreia s-a formulat contestaţia de faţă, instanţa fixează un nou termen de judecată.