C******* D* A** S* B****
ReclamantL**** D* M******
PârâtConstată perimată acţiunea formulată de REGIA AUTONOMĂ DE GOSPODĂRIE COMUNALĂ cu sediul în Bacău, str. Narciselor, nr.14,jud.Bacău în contradictoriu cu pârâtul LICHI D.MIHĂIŢĂ domiciliat în com. Scorţeni,jud. Bacău. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi 4 noiembrie 2010.
În baza art. 155 1 cod procedură civilă suspendă judecarea cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării . Pronunţată în şedinţă publică azi , 1 octombrie 2009 .
Amână judecarea cauzei la 01 octombrie 2009 ora 8,00 . Se citeaza reclamanta, parata primind cunostinta de termen. Dată şi citită în şedinţă publică azi , 3 septembrie 2009 .
Amână judecarea cauzei la 3 septembrie 2009 ora 8,00. Emite adresă reclamantei ca în cazul în care nu se va reuşi concilierea cu pârâtul , să consemneze la CEDC onorariul de expert de 500 lei , urmând ca la termenul viitor să fie desemnat în cauză expertul , obiectivele expertizei fiind cele de la fila 7 dosar . Citează părţile . Dată şi citită în şedinţă publică azi , 4 iunie 2009 .
Amână judecarea cauzei la 4 iunie 2009 ora 8,00. Emite adresă reclamantei să trimită în instanţă reprezentant pentru formularea şi discutarea probatoriilor . De la B.E. Bacău se vor solicita recomandări experţi topo . Citează părţile . Dată şi citită în şedinţă publică azi , 7 mai 2009 .