B**** N***** A********
CreditorT**** C***** O******
CreditorR**** C******* A******
CreditorS* A** C*********** S*
DebitorDeclinat competenta in favoarea Tribunalului Prahova
Amână judecata la data de 8 octombrie 2009 conform Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Alba din data de 31.08.2009.
Amânat la data de 10.09.2009 pentru când se citează creditorii cu menţiunea să comunice dacă au depus acţiunile la sediul societăţii anterior punerii în executare a hotărârii.
Amână judecata la data de 4.06.2009 pentru îndeplinirea procedurii de citare cu creditorii .
Amână cauza la data de 7 mai 2009 pentru depunerea tuturor actelor solicitate de instanţă şi pentru comunicarea motivelor contestaţiei cu creditoarea.
Amânat la data de 23.04.2009 pentru când se citează debitoarea să timbreze contestaţia şi să depună la dosar motivele de contestaţie, bilanţul la 31.12.2008, extras de cont pe primele 3 luni ale anului 2009 şi balanţa de verificare pe lunile ianuarie, februarie şi martie 2009.