P**** P* P****
Parte vătămatăM****** V******* F*** L** I** Ş* M***** N***** L* D*** D* 0********** C** ************** C* A********** P*****
InculpatS******* J******* D* U****** C************* O**
Parte civilăCondamnă inculpatul la pedeapsa închisorii de 1(un) an , cu suspendare
Amănă pronunţarea la 13.10.2011 , ptr. lipsă de timp
Amână cauza pentru a se reveni cu procedura de citare a martorului lipsă şi pt. a fi solicitată reactualizarea fişei de cazier judiciar.
Amână cauza pentru a fi repetată procedura de citare a martorilor lipsă şi pentru a fi emisă adresă către partea vătămată, în scopul de a se prezenta la instanţă
Amână cauza pentru a se reveni cu procedura de citare a martorilor.
aMÂNAT PENTRU LIPSA APĂRĂTORULUI INCULPATULUI.
Amânat pentru lipsa apărătorului inculpatului
Amânat pentru a fi citaţi martorii lipsă la termenul de azi.
Amânat pentru a fi citaţi martorii lipsă.
Amânat pentru a fi citaţi martorii lipsă.
AMÂNAT PENTRU A FI CITAŢI MARTORII PROPUŞI DE PĂRŢI ŞI MARTORII DIN ACTE .
Amânat , la cererea av. Moţa Roxana şi pentru a fi citat icnulpatul, cu mandat de aducere.
AMÂNAT PENTRU A FI CITAŢI INCULPATUL ŞI PARTEA CIVILĂ
Amânat pentru a fi citat inculpatul, cu mandat de aducere şi a fi introdusă în cauză partea civilă Spitalul Jud. de Urgenţă Craiova.
Amânat, la cererea apărătorului, pentru pregătire apărare.
Amână cauza, având în vedere punctul 2 din Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Horezu din 1.09.2009, referitor la faptul că toate cauzele aflate pe rolul instanţelor vor fi amânate pentru noi termene de judecată.