S********* A********
PetentI** D********
IntimatI****** A********
PetentS* A********* R********* A***** S* D********
PetentD I S P U N E: Scoaterea de pe rol a cauzei civile având ca obiect „plângere la contravenţie”, formulată de petentul Săndulescu Alexandru Ştefan, împotriva procesului verbal de contravenţie seria CC nr.1047266 din 09.07.2008, intimaţi Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Dâmboviţa şi I****** A********, asigurator SC. Asigurarea Românească- ASIROM SA Dâmboviţa – Târgovişte, jud.Dâmboviţa şi trimiterea dosarului la Judecătoria Târgovişte . Pronunţată în şedinţa publică din 30.11.2009.
Scoate cauza de pe rolul instantei si trimiterea dos la Trib Dta pt solutionarea cererii de abtinere. T fond 30.11.2009
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din Circumscripţia Curţii de Apel Ploieşti din 31 august 2009, va amâna cauza , motiv pentru care : D I S P U N E : Amână cauza la 12.10.2009, pentru soluţionarea cererii de abţinere.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din Circumscripţia Curţii de Apel Ploieşti din 31 august 2009, va amâna cauza , motiv pentru care : D I S P U N E : Amână cauza la 28.09.2009, pentru soluţionarea cererii de abţinere.
Dat fiind situaţia de incompatibilitate, se abţine de la judecarea cauzei, motiv pentru care : DISPUNE: Acordă termen la 07.09.2009, în vederea soluţionării cererii de abţinere.