S* G********** R****** S**
ReclamantJ***** M****
PârâtC****** J******** P***** S********* D******** D* P********** P****** A***** T********** A***
PârâtC****** L***** P***** S********* D******** D* P********** P****** A***** T********** P******
Pârâtadmis acţiunea, dispus rectificarea titlului de proprietateşi antecontractul de vânzare cumupărare autentificat. fara cheltuieli de judecata.
Repetare procedură de citare cu părţile, reclamanta cu menţiunea de a achita taxa judiciară de timbru de 10 lei pentru capătul 2 din cerere. Adresă către comisia locală Pîncota.
faţă de cererea de amânnare formulată de pârâta Comisia locală Pâncota şi menţiunile din aceiaşi adresă, instanţa consgtată necesar a se comunica exemplarul doi al planului parcelar depus la fila 6 dosar cu această pârâtă ; raportat la obiectul dedus judecăţii şi înscrisurile depuse la dosar se recitează reclamanta cu menţiunea de a depune copia procesului verbal de punere în posesie şi ciorna titlului de proprietate nr.50619/21.06.1996 cu autor Joldeş Maria şi se comunică exemplarul doi al întâmpinării depuse de pârâta Comisia jud.Arad.