Dosar 1394/283/2009 din 24.07.2009

plângere contravetionala


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 1394/283/2009
Data dosar:
24.07.2009
Instanta:
Judecătoria Pucioasa
Departament:
.
Obiect:
plângere contravetionala
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 23.03.2010 la ora 09:00

    Complet: c2 civil
  • Soluţionare

    Admite în parte plangerea. Anulează în parte procesul verbal de contravenţie. Redozează sancţiunea. Aplica avertisment. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţata în sedinţa publică din 23.03.2010.

  • Sedinta din data de 09.02.2010 la ora 09:00

    Complet: c2 civil
  • Amânat

    I N S T A N T A : Constatând că s-a depus întâmpinare de către intimată şi pentru a da posibilitate petentei să ia cunoştinţă de aceasta, va amâna cauza , urmând a se cita petenta cu copie de pe întâmpinare şi se va repeta procedura de citare cu intimata, motiv pentru care : D I S P U N E : Amână judecata şi acordă termen la 23.03.2010, pentru când se va cita petenta cu copie de pe întâmpinare în vederea luării la cunoştinţă şi se va repeta procedura de citare cu intimata. Pronunţată în şedinţa publică din 09.02.2010

  • Sedinta din data de 30.11.2009 la ora 09:00

    Complet: c1 civil
  • Amânat

    Constatând că la acest termen nu s-a îndeplinit procedura de citare cu intimatul, în temeiul disp. art. 85 cod proc.civ. va amâna cauza, urmând a se cita în calitate de intimat C.N.A.D.R.– Secţia Drumuri Naţionale Târgovişte , motiv pentru care : D I S P U N E : Amână judecata şi acordă termen la 09.02.2010, pentru când se va cita în calitate de intimat C.N.A.D.R.– Secţia Drumuri Naţionale Târgovişte, cu copie de pe plângere, în vederea luării la cunoştinţă şi formulării apărării şi se va repeta procedura de citare cu petenta.

  • Sedinta din data de 12.10.2009 la ora 09:00

    Complet: c1 civil
  • Încheiere

    Fata de lipsa partilor,pentru a se comunica acte intimatei in vederea depunerii intampinarii de catre aceasta , instanta urmeaza sa amane cauza, motiv pentru care , D I S P U N E : Se va comunica intimatei copie de pe plangerea petentei pentru ca intimata sa ne inainteze intampinare . Se vor cita partile. Amână cauza la 30.11.2009

Flux dosar


Actualizare GRPD