S** A********* " S* B******* P*** R*********** L**** M******
ContestatorD******* G******* A F********* P****** J******** B*******
IntimatRespinge cererea. Cu drept de recurs. Pronunţată în şedinţa publică din 24.03.2010.
Avându-se în vedere că relaţiile solicitate de instanţă s-au primit în dimineaţa zilei de astăzi şi sunt în număr de 220 file şi că nici instanţa şi nici contestatoarea nu a putut lua act de conţinutul lor, motiv pentru care instanţa dispune amânarea cauzei şi revenirea la procedura de citare a intimatei.
Avându-se în vedere că relaţii primite sunt incomplete şi nu s-au certificat pentru conformitate înscrisurile depuse la dosar, instanţa va dispune amânarea cauzei şi revenirea la procedura de citare a intimatei. Dispune a se reveni la adresa de la fila 173 dosar, în sensul celor de mai sus.
În temeiul art. 151 Cod proc. civ. repune cauza pe rol şi fixează termen la data de 17.02.2010, pentru când se vor cita părţile şi se va face adresă intimatei să depună la dosarul cauzei copie după procesul verbal de sechestru nr. 44589/7.11.2008 şi copii după declaraţiile fiscale ale contestatoarei pentru debitul solicitat, precum şi somaţia emisă în baza acestora.
Din lipsă de timp pentru deliberare, amână pronunţarea la 22.01.2010.
Consideră necesar şi dispune a se emite adresă contestatoarei pentru a depune la dosar hotărârea judecătorească despre care se face vorbire în prezenta contestaţie la executare, să facă dovada calităţii de administrator a semnatarei cererii de chemare în judecată şi dovada puterii de reprezentare a acestei societăţi în justiţie. Se va pune în vedere contestatoarei să asigure prezenţa unui reprezentant în faţa instanţei sub sancţiunea amendării în caz de neprezentare.
Pentru a se lua la cunoştinţă de întâmpinarea formulată de către intimată şi pentru ca apărătorul contestatoarei să depună hotărârile judecătoreşti de care se face vorbire în acţiune.