B***** A******** S***
ReclamantC*** I**
PârâtRespinge actiunea. Cu recurs .
AMANA CAUZA La 15 iunie 2009 incuviinteaza cererea apăratorului reclamantului pentru a verifica in contabilitatea societatii daca s-a achitat debitul
amana cauza la 18 mai 2009 se va intocmi adresă cătreCasa de Pensii ehedinti pentru a ne comunica ce suma a fost etinută din drepturile de pensie ale pârâtului i si achitată reclamantei BCR şi motivul pentru care nu a fost retinută integral suma de infiintare a popririi
Amânat la 27.04.2009. Admite cererea de amânare formulată de apărătorul reclamantei. Încuviinţează cererea de probatoriu. Se citează părţile, pârâtul cu menţiunea de a se prezenta la interogatoriu.
Amânat la 06.04.2009 pentru când se citează părţile, reclamanta cu menţiunea de a depune la dosar timbru judiciar de 1,5 lei. Admite cererea de amânare.