U*** G** I**
ReclamantC****** L***** A C****** C**** P***** A******** L**** 1******
PârâtC****** J******** B**** P***** A******** L**** 1******
PârâtÎn baza art. 246 cod procedură civilă, ia act de renunţarea la judecată a reclamantului U*** G** I** cu domiciliul în comuna CAŞIN, judeţul BACĂU.
Amână judecata şi acordă termen la data de 11.06.2009.2009, C9, ora 8.30, pentru când reclamantul şi pârâta COMISIA LOCALĂ CAŞIN au TC, se va cita pârâta COMISIA JUDEŢEANĂ BACĂU cu copie după întâmpinare. Instanţa pune în vedere reclamantului prin apărător să depună la dosar schiţa cadastrală de care a făcut vorbire.
Admite probele legal formulate de reclamant , ca fiind utile soluţionării cauzei. Amână judecata şi acordă termen la data de 14.05.2009, C9, ora 8.30, pentru când reclamantul şi pârâta COMISIA LOCALĂ CAŞIN au TC, se va cita pârâta COMISIA JUDEŢEANĂ BACĂU. Martorii propuşi de reclamant vor fi indicaţi cu listă în termenul procedural. Admite proba cu efectuarea în cauză a unei expertize extrajudiciare, legal formulată de reclamant, ca fiind utilă soluţionării cauzei. Instanţa pune în vedere reprezentantului pârâtei COMISIA LOCALĂ CAŞIN să depună la dosar documentaţia care a stat la baza emiterii titlului de proprietate nr. 80216/1995. Se vor emite adrese pârâtei COMISIA JUDEŢEANĂ BACĂU pentru stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor şi O.C.P.I. BACĂU şi se va solicita să ne înainteze documentaţia care a stat la baza emiterii titlului de proprietate nr. 80216/13.071995 emis pe numele reclamantului U*** G** I** – domiciliat în comuna CAŞIN, judeţul BACĂU.