C******** V*******
PetentF**** M****
Făptuitorca urmare a admiterii cererii de strămutare, urmează a se înainta cauza la Judecătoria Curtea de Argeş.
Respinge cererea de recuzare a preşedintelui completului de judecată PM.2 – doamna judecător Mirtha Meleacă, formulată de către procurator Nicola Marius, pentru petenta C******** V*******. Menţine actele procedurale efectuate. Restituie cauza la completul PM.2 în vederea continuării judecăţii şi o înaintează Preşedintelui Secţiei Penale pentru fixarea termenului de judecată. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică de la 15.12.2009.
s-a formulat cerere de strămutare şi pentru soluţionarea recuzării formulată oral la termenul de azi , va amâna cauza
pentru a se afla soluţia ÎCCJ cu privire la cererea de suspendare, va amâna cauza
pentru lipsa de procedură cu făptuitorii, urmează a amâna cauza
amânat faţă de lipsa de procedură cu făptuitorii la acest termen, în vederea realizării procedurii legale de citare conform art. 291 CPP
in conformitate cu Hotararea Adunării Generale Nr.3 a judecatorilor din cadrul Judecatoriei Craiova, din data de 18.09.2009, instanţa va amâna cauza.