C******* C********** -********** a* l** C******* M*****
Recurent PârâtC******* M******************* a* l** C******* M*****
Recurent pârâtC****** I******
Intimat ReclamantC****** J******** D* F*** F****** A****
Intimat PârâtC****** L***** D* F*** F****** B*****
Intimat PârâtRespinge recursul ca nefondat. Obligă recurentii la 1000 lei cheltuieli de judecată către intimata-reclamantă C****** I******. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 12.11.209 la Tribunalul Argeş-Sectia Civilă
DISPUNE Amână judecarea cauzei la 01.10.2009. Se citează părtile fără termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Septembrie 2009.
DISPUNE Se reia procedura de citare cu părtile fără termen în cunoştinţă. Pune în vedere părtilor să depună la dosar, în termen util, lista cu moştenitorii recurentului Calanagiu Marcel, decedat, şi adresele acestora, pentru a fi citaţi. Amână judecarea cauzei la 10.09.2009. Pronunţată în şedinţa publică de la 11 Iunie 2009.
DISPUNE Se reia procedura de citare cu părtile fără termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la 11.06.2009.
TRIBUNALUL Având în vedere mişcarea de protest a personalului auxiliar de specialitate şi conex din cadrul Tribunalului Argeş începând cu data de 07.04.2009, având în vedere notificarea cu nr 50/09.04.2009 şi adresa cu nr 60/10.04.2009 prin care se constată declanşat conflictul de interese conform art 16 din Legea nr 168/1999, înscrisuri înaintate instanţei de către Organizatia Sindicală SINDICATUL ARHIGREFA ARGEŞ, urmează a se constata imposibilitatea constituirii completului de judecată pentru solutionarea cauzei. PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE În raport de situaţia creată, constată imposibilitatea constituirii completului de judecată pentru solutionarea cauzei. Se citează părtile fără termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la 14.05.2009. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Aprilie 2009