T***** I****
ReclamantT***** I****
PârâtB**** F******
PârâtADMITE ACŢIUNEA OMOLOGHEAZĂ RAPORTUL DE EXPERTIZĂ DISPUNE IEŞIREA DIN INDIVIZIUNE A PĂRŢILOR ŞI REPARTIZEAZĂ LOTURILE.OBLIGĂ RECLAMANTUL LA SULTĂ
pentru lipsa răspunsului la raportului de expertiză agricolă şi pentru a se reveni cu adresă la expertul Nicula Dumitru
pentru a se înainta adrese la experti să răspundă la obiecţiunile formulate.
pentru a se observa raportul de expertiză agricol şi pentru a se reveni cu adresă la expert Nicula Dumitru păentru a depune la dosar raportul întocmit.
pentru a se face dovada achitării onorariului pentru expetul desemnat care va reface raportul de expertiză.
pentru a se înainta obiecţiunile la expert si acesta sa raspună
pentru a se reveni cu adresa la expert si a se observa un raport de expertiză.
pentru a se face dovada achitării onorariului pentru expertul Zamfirescu Florea
pentru a se face dovada achitării onorariilor pentru experţii desemnaţi în cauză
admite acţiunea. constată deschisă succesiunea, masa succesorală, stabileşte moştenitori, cotele şi numeşte experţi.
având în vedere Hotărârea Adunării Generale din data de 01.09.2009, privind protestul Magistraţilor , va amâna cauza la 28.10.2009.
pentru a fi citaţi pârâţii cu menţiunea personal la interogatoriu