Ş***** A********
Apelant Intimat-ReclamantG**** G*******
Apelant Intimat-PârâtAdmis în parte acţiunea.
Amănâ pronunţarea pentru 19 mai 2010.
Amână pronunţarea pentru data de 12 mai 2010 pt ca apărătorii părţilor să depună concluzii scrise.
Acordă un termen pentru a se încheia o tranzacţie.
Acordă părţilor un termen pentru a studia raportul de expertiză.
Admite obiectivele formulate de reclamant prin apărător.Seva trimite expertului adresă cu obioectivele pentru efectuarea expertizei.
Acotfdă un termen pentru ca apărătorul reclamanteului să derpună la dosar obiectivele expertizei.
Admite ca expert Emandache să efectuzeze în cauză expertiza.
Acordă părţilor un termen pt a se administra probatoriul.
Acordă un ultim termen pentru careclamantul să achjite taxade timbru şi timbrul judiciar sub sancţiunea anulării cererii ca insuficient timbrată. şi pentru ca apărătorul reclamantului să studieze întâmpinareadepusă la dosar de către pârât.
Acordă un termen pt careclamantul să achite dif. de taxă de timbru de1261,63 lei şi TJ 4,85 lei sub sancţ. anulării cererii ca insuficient timbrată şi cererea apărătorului pârâtului pentru a formula întâmpinare.
Acordă un termen pt ca reclamanta să achite diferenţa de taxă de timbru şi pentru a depune la dosar un certificat de rol fiscal.