P******* C****** A***** P*** P***** D****** I**
ContestatorI****** H******* A***** T*****
IntimatM********* F********* P******
IntimatConstată perimată acţiunea. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică azi 30.05.2011.
În conformitate cu disp. art 242 alin 1 pct 2 C.pr.civ. dispune suspendarea cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică azi 12.04.2010.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Reia procedura de citare cu MFP la adresa indicată în relaţiile depuse la dosar de către Direcţia Generală a Finanţelor Publice a Judeţului Argeş. Admite cererea formulată de către intimatul I. H. A. T., prin care solicită acordarea unui nou termen de judecată în vederea angajării unui apărător. Admite cererea formulată de către apărătorul contestatoarei pentru imposibilitate de prezentare la acest termen. Amână judecarea cauzei la data de 11.02.2010, pentru când se citează părţile lipsă. Cu drept de recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Ianuarie 2010
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Reia procedura de citare cu părţile la adresele indicate în cererea de chemare în judecată. Amână judecarea cauzei la data de 07.01.2010. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Decembrie 2009.