A************ F********* P****** S***** G*******
CreditorS* G***** I**** S** P*** R*********** L**** G****** I**** G*******
DebitorC********** 2*** S***
LichidatorD******* F****** P****** M*********
CreditorB** - G***** S****** G******* S* G*** B*****
CreditorAprobă cererea formulată de lichidatorul judiciar. În temeiul art.132 alin.(2) din L.85/2006, actualizată, dispune închiderea procedurii falimentului debitoarei şi decide radierea din registrul comerţului.
Amânat în vederea convocării adunării generale a creditorilor pentru aprobarea raportului final şi închiderea prezentei proceduri.
Amânat în vederea continuării procedurii, respectiv pentru distribuirea sumelor obţinute şi întocmirea raportului final.
Amânat în vederea continuării procedurii.
Amânat în vederea continuării procedurii, respectiv pentru încasarea şi distribuirea sumelor încasate.
Amânat în vederea continuării demersurilor de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei şi distribuirea sumelor încasate.
Amânat în vederea continuării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei.
Amânat în vederea întocmirii raportului de evaluare şi stabilirea strategiei de valorificare a bunurilor debitoarei.
Admite cererea administratorului judiciar. Dispune trecerea la procedura falimentului pe cale simplificată a debitoarei. Confirmă în funcţia de lichidator judiciar pe fostul administrator judiciar. Stabileşte termen pentru continuarea procedurii la data de 30 aprilie 2010.
Admite cererea creditoarei. Deschide procedura insolvenţei pe cale generală a debitoarei. Desemnează ca administrator judiciar C********** 2*** S***. Fixează termen pentru continuarea procedurii la data de 12.03.2010.
Amânat având în vedere excepţia necompetenţei teritoriale a Tribunalului Covasna invocată din oficiu de către instanţă.