M******* D******
Apelant InculpatM***** I**
Apelant InculpatP****** I*****
Apelant InculpatD.P.294 Respinge apelul ca nefondat. Obligă pe fiecare dintre apelanţii inculpaţi la câte 30 lei fiecare, cheltuieli judiciare către stat. Cu recurs.
Faţăde lipsa de procedură cu apelanţii inculpaţi M******* D****** şi P****** I*****, se va amâna judecarea cauzei la 02 noiembrie 2009, şi se va dispune repetarea procedurii de citare cu inculpaţii.
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de apărătorul ales al apelanţilor inculpaţi în vederea pregătirii apărării. Amână judecarea cauzei la data de 05 octombrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelanţilor inculpaţi M******* D****** şi M***** I** şi pentru când se va repeta procedura de citare cu apelantul inculpat P****** I*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Septembrie 2009.
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată de apelanţii inculpaţi în vederea angajării câte unui apărător ales. Amână judecarea cauzei la data de 07 septembrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelanţilor inculpaţi. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Iunie 2009.