S* M***** S****** S**
Intimat ReclamantC******** J******* V*****
Recurent PârâtC****** P******* A C********** J******* V*****
Intimat PârâtS* A****** T******** S*
Recurent PârâtA********** R****** R***** - A****** R* V*****
Intimat PârâtRespinge recursurile ca nefondate. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 22.10.2009.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din circumscripţia Curţii de Apel Ploieşti din 31 august 2009, prin care s-a hotărât restrângerea activităţii judiciare, cu excepţia cauzelor privind plasamentul de urgenţă al minorilor şi cele privind măsurile preventive, amână judecarea cauzei la 22.10.2009,sala 3.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din circumscripţia Curţii de Apel Ploieşti din data de 31 august 2009 prin care s-a hotărât restrângerea activităţii judiciare s-a acordat termen la data de 1 octombrie 2009.
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei pentru lipsă de apărare formulată de intimata reclamantă şi acordă termen în continuare la data de 03 septembrie 2009 , sala 3.
Pentru a da posibilitatea recurentei S* A****** T******** S* să ia cunoştinţă de întâmpinarea şi notele de şedinţă depuse la dosa, amână judecarea cauzei la data de 26.08.2009, sala 3. Pronunţată în şedinţă publică azi, 12 august 2009
Faţă de lipsa de procedură cu recurentul Consiliul Judeţean Vâlcea, amână judecarea cauzei la data de 12.08.2009,sala 3.
Amână cauza la data de 18 iunie 2006 pentru ca părţile să ia cunoştinţă de actele depuse la acest termen.