G**** M****
PetentI** D***
IntimatRespinge plângerea ca neîntemeiată. Ia act că petentul nu solicită cheltuieli de judecată. Definitivă. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică azi, 12.01.2010.
Hotarare 85 din 12.01.2010Amâna judecarea cauzei pentru a se cita martorul lipsa cu avertisment amenda. T: 12.01.2010.
Având în vedere Hotărârea nr. 14 a Colegiului de Conducere din cadrul Judecătoriei Craiova din data de 16.10.2009 privind desfiinţarea completului iniţial învestit ca urmare a lipsei unui judecător titular, va dispune înaintarea dosarului la Serviciul Registratură pt repartizarea cauzei în sistem ciclic.
pt a se emite adresă la I** D*** pt a comunica actele care au stat la baza emiterii procesului verbal de contravenţie.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale nr. 1 din data de 01.09.2009 a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Craiova, urmează a se amâna cauza la un nou termen de judecată, pentru când se vor cita părţile lipsă care nu au termen în cunoştinţă