R*** G*******
ReclamantR*** V*******
ReclamantD****** T****
PârâtD****** G*******
PârâtD****** V***
PârâtAdmite acţiunea. Ia act de tranzacţia părţilor, pe care o consfinţeşte în conţinutul prezentat. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 28.09.2010.
Respinge cererea formulată de reclamanţii R*** G******* şi R*** V*******. Dată în camera de consiliu si pronuntata in sedinta publică astăzi 8 iunie 2010.
Pune în vedere reclamanţilor prin apărător să depună la dosarul cauzei extras de carte funciară sau certificat fiscal, potrivit art.3 ind.2 al.1 din Lg.146/1997 modificată prin Lg.246/2009, sub sancţiunea prev. de art.155 ind.1 c.pr.civ. Prorogă discuţia cu privire la probe pentru următorul termen de judecată, după depunerea la dosarul cauzei a înscrisurilor solicitate. Amână judecarea cauzei la data de 28 septembrie 2010 pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică astăzi 18 mai 2010.
Amână judecarea cauzei la data de 18 mai 2010, pentru când se va cita pârâtul lipsă. Pronunţată în şedinţa publică astăzi 20 aprilie 2010.
Ia act de completarea acţiunii şi dispune citarea în calitate de pârâtă pe D****** V*** domiciliată în Ploieşti str.Narcizelor nr.24 Judeţul Prahova,cu copii de pe completarea acţiunii şi înscrisurile depuse la dosarul cauzei. Amână judecarea cauzei la data de 20 aprilie 2010, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică astăzi 23 februarie 2010.
Pune în vedere reclamanţilor prin apărător să depună la dosarul cauzei chitanţa de plată a diferenţei de taxă timbru, aferentă valorii imobilului din acţiune, sub sancţiunea anulării cererii ca insuficient timbrată. Pune în vedere reclamanţilor prin apărător să depună la dosarul cauzei completarea acţiunii. Amână judecarea cauzei la data de 23 februarie 2010, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică astăzi 24 noiembrie 2009.