R*** R*****
PetentI***** T********
IntimatA***** V*****
IntimatS* O******* S* - S******** A*********
Intimat ASIGURĂTORS* O** G******* - S******** A*********
Intimat ASIGURĂTORRespinge ca nefondată plângerea. Cu recurs.
Încuviinţează pentru petent proba cu un martor. Pune în vedere petentului să aducă la instanţă martorul încuviinţat. Citarea în cauză în calitate de intimat – asigurător a SC Omniasig SA – Sucursala Alexandria. Adresă către SC Omniasig SA – Sucursala Alexandria pentru a comunica actele din dosarul de daună întocmit cu ocazia constatării accidentului. Acordă un nou termen de judecată la data de 8 decembrie 2009. Citarea intimatului IPJ Teleorman şi a intimaţilor asigurători. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 3 noiembrie 2009.
Acordă un nou termen de judecată la data 3 noiembrie 2009. Citarea părţilor şi a intimaţilor asigurători. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 15 septembrie 2009.
Admite cererea de amânare pentru lipsă apărare formulată de petent. Amână judecarea cauzei la data de 15 septembrie 2009, pentru când se citează părţile. Dispune introducerea în cauză în calitate de intimat a conducătorului auto A***** V*****, domiciliat în Alexandria, str. Dunării, nr. 222, bl. 821, sc. A, ap. 10, judeţul Teleorman şi a societăţilor de asigurare Allianz Tiriac – Sucursala Alexandria şi OTP Garancia – Sucursala Alexandria, în calitate de intimat-asigurător. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 21 iulie 2009.