K****** R******
Intimat ReclamantS**** I****
Intimat PârâtS******** M*****
Intimat PârâtR***** R******
Recurent PârâtB***** I****
Intimat Pârâtadmite cererea
admite cererea
Admite în parte acţiunea reclamantei
Amână pronunţarea sentinţei la data de 25 octombrie 2010.
Amână pronunţarea la data de 18.10.2010.
Amânat-probe.
Acordă temren pentru a se interveni la Comisia Locală.
Acordă termen pentru comunicarea tabelului nominal reactualizat pentru intravilane.
Acordă termen la cererea reprezentantului reclamantei
S-a acordat termen pentru a se interveni la Comisia Locală în sensul să ne comunice copii de pe actele ataşate cererii depuse de către antecesoara reclamanţilor.
Se acordă termen pentru a se reveni la Comisia Judeţeană pentru depuenrea actelor care au stat la baza eliberării Titlului de Proprietate.
Se acordă termen pentru comunicarea acţiunii şi acţiunii reconvenţionale pe seama Comisiei Judeţene.
Se acordă termen la cererea reprezentantului reclamantei.
Probe
S-a acordat termen pentru comunicarea întâmpinării.
S-a acordat temren la cererea reclamantei pentru angajarea unui alt avocat.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Curţii de Apel Târgu Mureş din data de 19 august 2009 privind măsura protestului, Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Odorheiu Secuiesc din data de 1 septembrie 2009, dispune amânarea judecării cauzei şi Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Odorheiu Secuiesc nr. 5 din 21 septembrie 2009 privind continuarea protestului în forma începută conform propunerilor Adunării Generale a instanţelor din raza Curţii de Apel Târgu Mureş din 18 septembrie 2009 , dispune amânarea cauzei.