S* B****** S**
Recurent PetentG**** F********* C********
IntimatSENTINŢA CIVILĂ NR. 492/C/25.02.2010 Respinge ca neîntemeiată plângerea formulată de petenta S* B****** S** împotriva procesului – verbal de contravenţie seria H nr. 0130885 din data de 24.07.2009 întocmit de intimata G**** F********* C********. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 25.02.2010.
ÎNCHEIERE Cerere de amânare a judecării cauzei formulată de apărătorul petentei motivată de lipsa relaţiilor solicitate intimatei şi de lipsa martorului încuviinţat de instanţă.
Încuviinţează proba cu înscrisuri şi proba cu un martor, propuse de apărătorul petentei în susţinerea plângerii. Pune în vedere apărătorului petentei să depună la dosar numele şi adresa martorului încuviinţat, în termen de 5 zile de la pronunţarea prezentei, încheieri sub sancţiunea decăderii din probă. Se va cita martorul după comunicarea numelui şi adresei cu menţiunea amendării în caz de neprezentare. Se va emite adresă către intimată pentru a înainta instanţei anexele procesului verbal de contravenţie la care se face referire în cuprinsul acestuia. Se va cita intimata. Stabileşte termen de judecată la data de 03.12.2009. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 29.10.2009.