A******** M*****
Apelant Inculpatdecizia penală nr.319 Admite apelul. Desfiinţează în parte sentinţa. Reţine în favoarea inculpatului disp.art.74 lit.c, 76 lit.d cod penal. În baza art.87 alin.1 din OUG nr.195/2002, cu aplic.art.74 lit.c, 76 lit.d Cod penal, art.37 lit.b Cod penal şi art.80 Cod penal. Condamnă inculpatul A******** M***** la 6( şase) luni închisoare. Aplică art.64 lit.a teza a -II-a, lit.b, 71 Cod penal. Menţine celalalte dispoziţii ale sentinţei. Cheltuielile judiciare avansate de stat, în recurs, rămân în sarcina acestuia. Cu recurs. Pronunţată în şedinţa publică.
Amână pronunţarea la data de 17 noiembrie 2009. Pronunţată în şedinţa publică din data de 11.11.2009.
Amână judecarea cauzei la data de 11 noiembrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Se va repeta adresa către Inspectoratul de Poliţie Gorj pentru a ne înainta fişa de cazier a inculpatului A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 28 Octombrie 2009.
Amână judecarea cauzei la data de 28 octombrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Se emite adresă către Inspectoratul de Poliţie Gorj pentru a ne înainta fişa de cazier a inculpatului A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 Octombrie 2009.
Amână judecarea cauzei la data de 14 octombrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 Septembrie 2009.
Amână judecarea cauzei la data de 30 septembrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Septembrie 2009
Admite cererea de amânare formulată de către apărătorul apelantului inculpat. Amână judecarea cauzei la data de 16 septembrie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Iulie 2009.
Amână judecarea cauzei la data de 06 iulie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat. Se va întocmi adresă către Serviciul de Probaţiune de pe lângă Tribunalul Gorj, în vederea efectuării şi înaintării unui referat de evaluare. Pronunţată în şedinţa publică de la 22 Iunie 2009.
Admite probele solicitate de către apărătorul inculpatului prin care solicită probe în circumstanţiere – respectiv proba cu înscrisuri şi efectuarea unui referat de evaluare. Amână judecarea cauzei la data de 22 iunie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 25 Mai 2009.
Admite cererea formulată de către apărătorul ales al apelantului inculpat prin care solicită un termen în vederea pregătirii apărării. Amână judecarea cauzei la data de 25 mai 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 27 Aprilie 2009.
Admite cererea formulată de apelantul inculpat. Amână judecarea cauzei la data de 27 aprilie 2009, termen dat în cunoştinţă apelantului inculpat A******** M*****. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Aprilie 2009.