I**** D****** L* S** S**************** & A********
Intimat ReclamantM********* B***** P*** P*****
Recurent PârâtADMITE CEREREA DE INVESTIRE CU FORMULA EXECUTORIE
Admite în parte cererea formulată de reclamantul ILIES DANIEL
Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale active a reclamantului . Admite acţiunea.Respinge cererea reconvenţională .
Amana pronuntarea la data de 25.05.2011
Amana pronuntarea la data de 18.05.2011
Amana pronuntarea la data de 11.05.2011
Pentru a se comunica pârâtului un set de pe înscrisurile depuse de reclamant, prin apărător la acest termen, în temeiul art.86 Cod procedură civilă, urmează a se amâna judecata la un nou termen,
Amână judecarea cauzei la data de 9.03.2011, pentru depunerea înscrisurilor solicitate de instanţă.
Amână judecarea cauzei la data de 5.01.2011,sala J1,ora 13,00, pentru comunicrea înscrisurilor depuse şi în vederea discutării excepţiei.
Amână judecarea cauzei, având în vedere art. 104 al. 19 din HCSM nr. 387/2005 pentru aprobarea R.O.I. potrivit căruia "(19) în cazul amânării judecăţii cauzei, la fixarea noului termen se va ţine seama de programarea şi încărcătura şedinţelor de judecată" şi acordă un nou termen de judecată la data de 19.11.2010, în vederea discutării înscrisurilor depuse de pârât şi pentru discutarea cererii formulate de acesta.
Amână judecarea cauzei, având în vedere art. 104 al. 19 din HCSM nr. 387/2005 pentru aprobarea R.O.I. potrivit căruia "(19) în cazul amânării judecăţii cauzei, la fixarea noului termen se va ţine seama de programarea şi încărcătura şedinţelor de judecată" şi acordă un nou termen de judecată la data de 3.09.2010, în vederea depunerii înscrisurilor solicitate de instanţă părţilor.
Amână judecarea cauzei la data de 7.05.2010, în vederea îndeplinirii obligaţiilor procesuale stabilite de instanţă.
Amână judecarea cauzei la data de 5.03.2010, în vederea completării taxei de timbru şi pentru comunicarea înscrisurilor depuse.