B******** C*******
PetentI************ D* P****** A* J******** N****
Intimatrespinge plângerea ca fiind neîntemeiată. Menţine procesul verbal seria CC nr. 4761552/27.10.2009, ca temeinic şi legal. Fără cheltuieli. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 28.03.2011.
din lipsă de timp pentru deliberare, în temeiul art. 260 alin. 1 C.pr.civ.,amână pronunţarea
din lipsă de timp pentru deliberare, în temeiul art. 260 alin. 1 C.pr.civ.,amână pronunţarea
din lipsă de timp pentru deliberare, în temeiul art. 260 alin. 1 C.pr.civ.,amână pronunţarea
pentru administrarea probei testimoniale şi pentru a se cita petentul cu menţiunile din rezoluţie, amână judecarea cauzei la data de 07.03.2011
pentru ca petentul să depună înscrisurile dispuse de instanţă prin rezoluţie şi pentru ca martorul să fie citat sub sancţiunea amendării, amână judecarea cauzei la data de 10.12.2010
Pentru a se reveni cu adresă fila 23 ds. şi pentru citarea martorului la dresa indicată fila 25 ds., acordă termen la data de 05.11.2010, ora 9,30.
pENTRU A SE EMITE ADRESĂ DERELAŢII LINTIMAT ŞI LApRIMĂRIA COMUNEIpOIANA sTAMPEI , JUD.sUCEAVA SE VA ACORDA UN NU TERMEN DE JUDECATĂ.
Faţă de cererea apărătoului de acordarea termen pentru pregătirea apărării, acordă termen la data de 14.05.2010, ora 9,30.
Faţă de cererea formulată, va amâna jduecarea cauzei.