T***** T***
ReclamantP****** C********* A M*** R* V*****
PârâtAdmite în parte acţiunea.Obligă pe pârâtă la plata sumei de 413 lei reprezentând drepturi salariale cuvenite şi neachitate şi la plata sumei de 300 lei constând în cheltuieli de judecată. Respinge capătul de cerere privind ajutorul de deces. Definitivă. Cu recurs.
cauza s-a amânat pentru ca părţile să ia cunoştinţă de raportul de expertiză contabilă.
cauza s-a amânat pentru a se reveni cu adresă la expertul contabil să efectueze lucrarea.
cauza s-a amânat pentru a se înainta adresă expertului contabil în vederea încunoştinţării cu privire la actele depuse de pârâtă.
cauza s-a amânat pentru a se reveni cu adresă la expert în vederea efectuării lucrării.
cauza s-a amânat pentru a se înainta adresă pârâtei să comunice instanţei toate documentele necesare efectuării expertizei contabile.
cauza s-a amânat pentru lipsa raportului de expertiză.
Admite proba cu expertiză contabilă . Amână judecarea cauzei la data de 22 ianuarie 2010 pentru a se efectua lucrarea.
Amână judecarea cauzei la data de 27 noiembrie 2009, pentru a da posibilitatea pârâtei să depună la dosar calculul drepturilor salariale cerute de reclamant.
În baza Hotărârii Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Tribunalului Vâlcea din data de 04 septembrie 2009, constituită în conformitate cu dispoziţiile art.50 din Legea nr.304/2004, amână judecarea cauzei la data de 13 noiembrie 2009.