A****** D* P*** P*********** S****
ContestatorD****** M********* A************ F********* P****** D* T* S******
IntimatA****** D* P*** P*********** S****
ContestatorRespinge contestaţia.Cu recurs.Pronuntataă în şedinta publică din 25.03.2013.
Hotarare 3070/2013 din 25.03.2013amâna pronuntarea cauzei la 25.03.2013. pronunţată în şedinta publică din 18.03.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.03.2013acordă termen pentru când se va cita intimata cu duplicat de pe precizarea de acţiune şi cu menţiunea de a formula întâmpinare.
Incheiere de sedinta din 25.02.2013admite cerera de amânare depusă de reclamant pentru a-şi angaja apărător.
Incheiere de sedinta din 04.02.2013amână cauza pentru a se solicita relaţii de la ORC Mehedinţi privind sediul societăţii reclamante.
Admite excepţia de necompetenţă materială şi trimite dosarul la Judecătoria Drobeta Turnu Severin, competentă cu solutionarea cauzei cu recurs.
Părţile solicita termen să observa actele depuse la dosar.
Reprezentatul pârâtei va observa documentaţia depusă de reprezentantul reclamantei.
Suspendă cauza potrivit dispoziţiilor art. 242 cpc, pentru lipsa părţilor.
Amână cauza, admite cererea pentru apărare a rec,
lipsa nejustificată a părţilor, conform art 242 al.2 c.p.civ. cu recurs pe toata perioada suspendării