S* A******* S**
ContestatorS* M********* L****** I** S*
IntimatAdmite în parte contestatia la executare. Anuleaza executarea silita in dosarul executional nr.217/E/2009 al B.E. J. Olteanu Radu. Respinge cererea de suspendare a executării silite ca rămasă fără obiect.
Amana pronuntarea la data de 13.10.2010.
Amana pronuntarea la data de 06.10.2010.
amana pronuntarea la data de 29.09.2010
Amână pronunţarea la data de 24.09.2010.
repus pe rol în vederea discutării cererii de suspendare a executării silite prin contestator.
amână pronunţarea la data de 13.08.2010 din lipsă de timp pentru deliberări
amână pronunţarea la data de 11.08.2010 din lipsă de timp pentru deliberări.
- citarea intimatei cu menţiunea de a depune întâmpinare cu privire la excepţia invocată, cu un exemplar din aceasta.
acordarea unui termen de judecată în vederea studierii dosarului execuţional nr. 279/E/2009 al B.E.J.Romulus Puia. - emiterea unei adrese la intimată pentru a comunica instanţei care dintre cele două executări silite doreşte să le continue, cea din dosarul execuţional nr.217/E/2009 al BEJ Olteanu Radu sau al B.E.J. Romulus Puia. - citarea intimatei.
I N S T A N Ţ A, Consideră că se impune revenirea cu adresă către B.E.J.Romulus Puia în vederea acvirării dosarului execuţional nr.279/E/2009 conform dispoziţiilor din încheierea de şedinţă anterioară, cu menţiune în atenţia d-lui executor de aplicare a sancţiunilor în cazul în care nu se va da curs solicitării instanţei.
emiterea unei adrese la B.E. J. Romulus Puia in vederea acvirarii dosarului nr. 279 /E/2009 pentru a se putea verifica daca executarea silita s-a finalizat sau nu, care este stadiul lucrarilor acelui dosar, cu mentiunea ca va fi restituit dupa solutionarea cauzei.. - citarea intimatei. cu un exemplar din inscrisurile depuse la acest termen.
- acordarea unui termen pentru ca reprezentantul contestatoarei sa faca dovada existentei si a solutionarii dosarului executional in legatura cu aceleasi bunuri. - citarea intimatei.
I N S T A N Ţ A, In baza art.156 Cod pr.civ.admite cererea de amânare formulată de către contestatoare în vederea pregătirii apărării. Urmează a dispune comunicarea unui exemplar din întâmpinare contestatoarei. în şedinţa publică de la 09 decembrie 2009.