Dosar 3425/315/2009 din 06.05.2009

obligaţie de a face


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 3425/315/2009
Data dosar:
06.05.2009
Instanta:
Judecătoria Târgoviște
Departament:
.
Obiect:
obligaţie de a face
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 02.12.2009 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Soluţionare

    respinge acţiunea

  • Sedinta din data de 04.11.2009 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Amânat

    Admite cererea de amânare a cauzei formulată de către apărătorul reclamantei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul actelor comunicate la termenul de azi.

  • Sedinta din data de 30.09.2009 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Amânat

    Amână cauza în vederea comunicării către pârâta a unui exemplar al întâmpinării. Menţine măsurile luate prin încheierea de şedinţă din data de 10.06.2007, cu privirea la obligaţia stabilită în sarcina pârâtei, referitoare la depunere actelor care se referă la regimul juridic al imobilului în litigiu

  • Sedinta din data de 08.07.2009 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Amânat

    Admite cererea de amânare a cauzei formulată de către apărătorul reclamantei pentru a lua cunoştinţă de actele dosarului în vederea pregătirii apărării. Admite cererea de amânare a cauzei formulată de către apărătorul pârâtei, având în vedere motivele invocate în cuprinsul acesteia.

  • Sedinta din data de 10.06.2009 la ora 08:00

    Complet: C8-civil
  • Amânat

    Admite cererea de amânare a cauzei formulată de către apărătorul pârâtei în vederea pregătirii apărării şi pentru a formula întâmpinare. Stabileşte în sarcina pârâtei, prin apărător, ca în situaţia în care nu va formula întâmpinare, să depună actele referitoare la regimul juridic al imobilului, respectiv dacă face parte din domeniul public sau privat, precum şi o copie a înscrisului/înscrisurilor care evidenţiază regimul juridic al acestui imobil.

Flux dosar


Actualizare GRPD