B******* L***** C******
ReclamantM******* A****
PârâtM******* V*****
PârâtM******* I**
PârâtM******* I****
Pârâtadmite cererea.
pentru timbrarea acţiunii
pentru întocmirea raportului de expertiză
Obţinut relaţii
Acordă termen, sens în care pune în vedere reclamantei prin apărător sub sancţiunea dispoziţiilor art. 155 ind. 1 c.p.c. să depună la dosar înscrisuri din care să rezulte cele 2 succesoare ale defunctei Mihăescu Elena, respectiv Mihăescu Fila şi Mihăescu Jeni.
comunicat cerere completatoare
Pentru ca reclamanta să formuleze cerere completatoare cu privire la introducerea în cauză a celor doi moştenitori ai defunctei Mihăescu Ancuţa, va acorda termen.
lipsă procedură
lipsă relaţii
obtinere relatii
efectuare raport expertiză
Ia act de cererea completatoare depusa de reclamanta. Introducerea in cauza in calitate de parata a numitei M******* I**** cu care constata lipsa de procedura la acest termen. Amanarea cauzei si citarea tuturor paratilor cu copie de pe cererea completatoare si cu mentiunea ca pot formula intampinare in conformitate cu prevederile legale.
În vederea emiterii unei adrese către Camera Notarilor Publici Ialomiţa pentru a comunica dacă s-a dezbătut succesiunea de pe urma defunctului Mihăescu Ion şi defunctei Mihăescu P. Dobriţa şi faţă de lipsa relaţiilor solicitate de la OCPI Ialomiţa, urmează a amâna judecarea cauzei
Amana cauza pentru lipsa relatiilor solicitate de la OCPI Ialomita si va reveni cu adresa ca in precedent. Pune in vedere aparatorului reclamantei sa depuna la dosar certificatele de mostenitori privind pe defunctii Mihaescu I. Ion si Mihaescu P. Dobrita, sa ne comunice data si locul decesului acestora, precum si sa precizeze, prin inscrisuri, pozitia numitei M******* I****.