G**** V*****
Inculpat InculpatM***** I* M****
InculpatM***** I***
Parte responsabilă civilmenteO***** A******
Parte responsabilă civilmenteS* D**** S****** S**
Parte vătămatăCondamnă inculpatul G.V. la 2 ani şi 2 luni închisoare. Deduce arestul preventiv şi menţine starea de arest.Aplică inculpatului minor M.M. măsura educativă a libertăţii supravegheate pe timp de 1 an.Obligă inculpaţii la plata despăgubirilor civile.
Amână pronunţarea la 13.10.2009.
Menţine starea de arest a inculpatului G.V. şi respinge cererea de liberare provizorie sub control judiciar formulată de acesta. Amână cauza pentru audierea martorilor.
Menţine starea de arest a inculpatului G**** V***** şi respinge cererea de liberare provizorie sub control judiciar formulată de acesta. Amână cauza în vederea audierii de matori.
Amână cauza în vederea administrării de probe.Mentine starea de arest a inculpatului.
Amână cauza în vederea administrării de probe. Menţine starea de arest a inculpatului.
Amână cauza în vederea administrării de probe. Medntine starea de arest a inculpatului.
Amână cauza în vederea solicitării altui avocat pentru inculpatul minor , repetării procedurii de citare cu părţile lipsă şi a citării martorilor propuşi prin rechizitoriu cu mandate de aducere.
În temeiul art. 300 indice 1 CPP constată legalitatea si tremeinicia luarii masurii arestarii preventive fata de inculpat. In temeiul art. 300 indice 1 alin. 3 CPP mentine starea de arest a inculpatului. Respinge cererea de inlocuire a masurii arestarii preventive a inculpatului cu masura preventiva de a nu parasi localitatea in care locuieste. Cu drept de recurs in termen de 24 ore de la pronuntare.