S* D***** C******** S**
CreditorS* E 8* I**** S**
DebitorS* A** S* B**** - P*** H********** D*** S*****
CreditorS* F*** S**
CreditorS* E 8* I**** S**
Debitor- Ia act de renunţarea creditorilor S* F*** S** şi SC ARA SA Bacău la cererile de deschidere a procedurii insolvenţei debitorului S* E 8* I**** S**. Cu drept de recurs în termen de 10 zile de la comunicare.
- aminare pronunţare la data de 26.05.2010;
- aminat la cererea creditorului SC ARA SA pentru a face dovada că are calitate procesuală, intrucât contractul de cesiune a fost rezoluţionat prin convenţia părţilor şi pentru ca S* F*** S** să depună copii lizibile ale facturilor acceptate la plată de debitor;
ia act de conexarea ds. nr.4744/103/2009. Încuviinţează cererea de aminare formulată de creditorul SC ARA SA . Ia act de cererea de renunţare a creditorului SC DIOCOM CONSTRUCT SRL la judecata cererii privind deschiderea procedurii insolvenţei debitorului. Cu recurs in termen de 10 zile de la comunicare. Se citează creditorul SC ARA SA cu duplicatul cererii formulate de debitor, referitoare la excepţia lipsei calităţii procesuale active.
- amînat la cererea debitorului pentru angajare apărător;