C******* I**** S***** P*** C*** I***** D* I********* S***** F*****
ReclamantH*********** S***
PârâtAdmite acţiunea formulată de SC CASEROLA IMPEX S.R.L. prin Cabinet Individual de Insolventa STIUCA FLORIN , in contradictoriu cu SC HIDROTEHNICA SA. Obligă pârâta la plata sumei de 206 lei catre reclamanta, reprezentând contravaloarea livrari materiale . Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 24.11.2009
Amână judecarea cauzei la data de 24.11.2009, pentru când pune în vedere reclamantei, prin reprezentant, să depună la dosarul cauzei dovada achitării parţiale efectuată de către pârâtă, precum şi dovada comunicării notificării.
Amână judecarea cauzei la data de 20.10.2009, pentru când se citează părţile lipsă.
Amână judecarea cauzei la data de 15.09.2009, pentru când se emite adresă către reclamantă pentru a depune la dosarul cauzei fişa debit client, situaţia plăţilor şi a debitului client cu privire la facturile la care face referire în prezenta cererea, precum şi sentinţa prin care s-a deschis procedura de faliment, sub sancţiunea suspendării prevăzută de dispoziţiile art. 155 ind. 1 Cod procedură civilă.
Amână judecarea cauzei la data de 30.06.2009, pentru când se emite adresă către reclamantă pentru a depune la dosarul cauzei fişa debit client, situaţia plăţilor şi a debitului client cu privire la facturile la care face referire în prezenta cererea.