B**** L****
Recurent ContestatorC*** J******** D* P***** B***********
Recurent IntimatB**** L****
ContestatorAdmite recursul, modifică în parte sentinţa, obligă intimata să recalculeze pensia cu luarea în considerare a veniturilor realizate în acord global. Păstrează celelalte dispoziţii. Ia act de renunţarea pârâtei la judecarea recursului.
Suspendat în baza art.244 pct.1 Cod procedură civilă.
Având în vedere răspunsul la întâmpinare şi precizările formulate de recurenta contestatoare, precum şi înscrisurile anexate, în vederea comunicării acestora recurentei pârâte, s-a amânat judecarea cauzei pentru data de 18.03.2010.
Având în vedere cererea de amânare formulată în scris de recurenta contestator, deoarece din dovada anexată cererii depuse rezultă că pentru termenul de azi mai au un litigiu la Judecătoria Bucureşti, apreciind că este justificată absenţa acesteia de la acest termen, faţă de întâmpinarea depusă de către partea intimată, pentru ca aceasta să fie comunicată părţii recurente, cauza s-a amânat pentru data de 14 ianuarie 2010.