S**** C** C******* S* B******** - R******** D* T******** F******* D* C******* G*****
ReclamantP*** P*********
PârâtAdmite actiunea.
Amână judecarea cauzei la data de 24.03.2010, ora 8,00, pentru când: Reia procedura de citare cu reclamanta. Pârâta are T.c. Emite adresă reclamantei pentru a justifica suma pretinsă de la pârâtă, defalcat pe fiecare lucrare, cu precizarea sumei respective. Termenul a fost acordat pentru comunicarea răspunsului solicitat de la reclamantă.
Amână judecarea cauzei la data de 24.02.2010, ora 8,00, pentru când: Reia procedura de citare cu reclamanta. Pârâta are T.c Termenul a fost acordat pentru ca instanţa să se pronunţe cu privire la acordarea de ajutor public pârâtei faţă de starea
Amână judecarea cauzei la data de 10 februarie 2010, ora 8,00, pentru când: Reia proc edura de citare cu părţile, pârâta fiind citată cu menţiunea ,, personal la interogatoriu,,. Termenul a fost acordat faţă de lipsa părţilor şi pentru administrarea probei cu interogatoriul pârâtei.