N*** L****** M******
ReclamantN*** C*****
ReclamantS* R*** B*** S**
PârâtU****** L******
PârâtU****** G******
PârâtAmână judecarea cauzei la data de 27.01.2010, pentru când pârâţii 4 şi 5 au termen în cunoştinţă şi se vor cita celelalte părţi, reclamanţii cu menţiunea de a depune la dosar taxa judiciară de timbru de 18 lei şi timbru judiciar de 0,3 lei şi de a depune dovada efectuării demersurilor în vederea soluţionării litigiului pe cale administrativă şi pârâta S* R*** B*** S** prin afişare la uşa instanţei.
Fata de Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Timişoara adoptata la data de 31.08.2009, motivat de imposibilitatea asigurării cerinţelor prevăzute de art. 6 din Convenţia Europeana a Drepturilor Omului, a art. 21 alin. 3 din Constituţia României si a art. 2 alin 3 din Lg. nr. 303/2004 privind Statutul judecătorilor si al procurorilor referitoare la asigurarea unui proces echitabil si imparţial. Avand in vedere si Hotărarea Adunarii Generale a Federaţiei Naţionale Sindicale PROJUST din data de 31.08.2009 al personalului auxiliar din justiţie, constata ca se impune amânarea judecaţii cauzei pentru un alt termen de judecata.
Amână judecarea cauzei la data de 23.09.2009, pentru când pârâţii 4 şi 5 au termen în cunoştinţă şi se vor cita celelalte părţi, pârâta S* R*** B*** S** prin afişare la uşa instanţei.
Se vor emite adrese către SEIP Timiş pentru aflarea domiciliului corect al reclamanţilor şi către ORC Timiş, pentru aflarea sediului actual al pârâtei S* R*** B*** S** Amână judecarea cauzei la data de 24.06.2009, pentru când pârâţii 4 şi 5 au termen în cunoştinţă şi se vor cita celelalte părţi.