S* I****** S****** S**
CreditorS* F********** S**
DebitorAmână judecarea cauzei şi stabileşte termen de judecată la data de 07 iunie 2010, sala 249, ora 10,00, pentru când părţile au termen dat în cunoştinţă, prin reprezentanţii acestora, pentru când se citează creditoarea cu mneţiunea să consemneze o cauţiune în cuantum de 4.000 lei, în termen de 15 zile de la primirea citaţiei, potrivit dispoziţiilor art. 33, al. 3 din Legea nr. 85/2006.
Pentru a da posibilitate debitoarei să studieze precizările creditoarei referitoare la contestaţia formulată, Amână judecarea cauzei şi stabileşte termen de judecată la data de 08.03.2010, sala 249, ora 10,00, pentru când părţile au termen dat în cunoştinţă, debitoarea având posibilitatea să studieze precizările formulate de către creditoare referitoare la contestaţia debitoarei şi să-şi formuleze poziţia procesuală, urmând ca judecătorul sindic să se pronunţe asupra cererii de deschidere a procedurii şi asaupra conteestaţiei formulate.
Amână judecarea cauzei şi stabileşte termen de judecată la data de 14.12.2009, sala 249, ora 10,00, pentru când părţile au termen dat în cunoştinţă, creditoarea având posibilitatea să studieze contestaţia formulată de către debitoare şi actele anexe care se află doar la dosar şi să-şi formuleze poziţia procesuală, instanţa urmând să se pronunţe asupra contestaţiei şi a cererii de deschidere a procedurii.