A** D****
ReclamantR** C*** C********* S**
ReclamantB******** S**
PârâtAdmite cererea.
T.14.01.2013 Pentru ataşarea dosarului de fond, în care s-a achitat cauţiunea, citarea petentei cu menţiunea de a face dovada că cererea de revizuire a fost sopluţionată irevocabil.
Admite cererea.
Admite actiunea formulata. Dispune rezolutiunea antecontractului de vânzare cumparare dintre reclamanti si pârâta cu privire la mansarda imobilului înscris în cf.27618 Arad cu nr.top.145-152/1/2/1 si obliga pârâta la restituirea sumei de 86824 lei reprezentând avansul achitat catre reclamanti. Obliga pârâtul la plata sumei de 3989 de lei reprezentând cheltuieli de judecata catre reclamanti.
T.06.05.2009 pentru a da posibilitate reprezentantului reclamantilor de a-si preciza actiunea.
T.22.04.2009 pentru ca reprezentantul reclamantilor sa depuna la dosar furnizare informatii O.R.C. din care sa rezulte sediul pârâtei.
T.18.03.2009 pentru audiere martor.